522910

BARNCYKEL, 1900-talets första hälft.

Tvåhjuling. Lackerad metall med sadel i trä. Höjd 70 cm.

Slitage, skador, färgbortfall, fläckar. Rostangrepp. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK