523497

TEGLASHÅLLARE, 3 + 2, försilvrad metall, Ryssland, 1900-talets första hälft.

Releifdekor. Höjd 9-10 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor, två delar med mindre lagningar under hänkel.

Lähtöhinta
1 500 SEK