Adolf Eberle

(Saksa, 1843-1914)
Adolf Eberle
(Saksa, 1843-1914)

ADOLF EBERLE, hans art, olja på pannå, ej signerad, 1800-/1900-tal.

Interiör med kvinna och piprökande man. 30 x 20 cm. Oramad.

Krackelyr.

Lähtöhinta
7 000 SEK