526185

GÖKUR, Junghans.

GÖKUR, Junghans.

Trä, skuren dekor, urtavla med romerska siffror, pendel medföljer. Krön av kronhjort. Höjd ca 65 cm. Nyckel finns.

Slitage. Lagning av hornen. Ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK