Muut
526328

BRÄNNVINSSCHATULL, 1800-tal.

BRÄNNVINSSCHATULL, 1800-tal.

Fanérat i björk, på insidan klätt med sammetsfilt. Innehåller tre korkförsedda flaskor i glas med etsad dekor och monogram. Bredd 21, djup 11, höjd 21,5 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, kärvande lås.

Lähtöhinta
1 500 SEK