Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Pieter Hendrik Brouwer

(Alankomaat, Verksam på 1900-talet)
Pieter Hendrik Brouwer

PIETER HENDRIK BROUWER, olja på duk, signerad.

Kustlandskap med båtar. Bildens mått 98 x 98 cm.

Sedvanligt ytslitage. Gulnad fernissa. Fläckar av fernissa.

Lähtöhinta
4 000 SEK