SKULPTUR, art décostil, brons, 1900-talets mitt.

Orientalisk kvinnofigur. Delvis bemålad. Sockel av kolmårdsmarmor. Total höjd 36 cm.

Några repor och märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK