KLÄNNING. 1950-tal.

KLÄNNING. 1950-tal.

Blått halvblankt tyg med vävda blommor. Drapering fram, delvis fodrad kjol. Trekvartslång ärm, dragkedja i sidan. L från axel 120, bystbredd 53, midjebredd 39. Strl ca 40.

Obet slitage.

Lähtöhinta
400 SEK
Tilaa uutiskirjeemme