Anna Palm de Rosa

(Ruotsi, 1859-1924)
Anna Palm de Rosa
(Ruotsi, 1859-1924)

ANNA PALM DE ROSA, akvarell, ej signerad.

Man på brygga. "Akvarell af Anna Palm: ur ett album, signerad av konstnärinnan och skänkt till Doktor Edvard Forssberg" a tergo.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK