528678

VINKYLARE, vitmetall, Victoria Sheffield Collection, 1900-tal.

Rund form med dekor av blommor. Hänklar i form av lejonmaskaroner med ringar. Höjd 19 cm.

Slitage, smärre bucklor, anlöpningar. Enstaka rostangrepp. En ring något skev.

Lähtöhinta
1 500 SEK