ANDERS ZORN, etsning. Sign. Dat 1913 i plåten. "Gärdesgård". Hj&Hj 267.

Ca 200 x 250 mm.

Något missfärgad, ej examinerad ur ram. Hörn med retusch.

Alkuperä - Provenienssi

Enl. uppgift inköpt Bukowskis 1962.

Lähtöhinta
7 000 SEK