REKLAMAFFISCH, litografiskt tryck, Jacomo Müller, "Leysin", 1930/40-tal.

"Altitude 1250-1500 m, Leysin, Suisse". Affiches Marci, Bryssel. Oramad. Bildens mått 100 x 62 cm.

Ytslitage. Veck. Gulnad. Smärre fläckar samt mindre skador i kant.

Lähtöhinta
4 000 SEK