Lambert Werner

(Ruotsi, 1900-1983)
Lambert Werner
(Ruotsi, 1900-1983)

LAMBERT WERNER, gouache. Signerad och daterad 1971.

"Tillbedjan". Bildstorlek 78 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet