HANDVÄSKA, Escada, 1900-talets slut.

Brun mocka samt brunt skinn av ormskinnsimitation. Dold tryckknapp upptill, utvändigt mindre fack med tryckknapp, invändigt två fack samt ett fack med blixtlås. Märkt Escada Made in Italy. Höjd 29, längd 36, bredd 8-13 cm (höjdmått utan handtag). Dustbag medföljer.

Smärre slitage och smuts.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift inköpt på Harrods, London.

Lähtöhinta
2 000 SEK