Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Emil Barbarini

(Itävalta, 1855-1933)
Emil Barbarini
(Itävalta, 1855-1933)

EMIL BARBARINI, tillskriven, olja på pannå, signerad

Landskap med figur till häst. 32 x 63.

Krackeleringar. Ytsmuts. Oxiderad ferninssa. Färgbortfall.

Lähtöhinta
8 000 SEK