Muut
530916

KUDDAR, ett par, GARDINER, ett par, samt TEXTILER, 2 st, Laura Ashley, sent 1900-tal.

Ett par kuddar, 38 x 38 cm. Ett par gardiner, ca 249 x 137 cm. Textil, ca 735 x 140 cm samt textil ca 140 x 80 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK