531191

KAMIN, gjutjärn, "Viking", Ankarsrum, 1900-tal.

Floral dekor i jugendstil. Höjd ca 86 cm.

Smärre slitage, repor och märken. Ej fullständigt genomgången samt ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK