Kellot
533055

ARMBANDSUR, herr, Girard Perregaux, manuell, stål, 1960-tal.

Silverfärgad urtavla, index med romerska siffror. Diameter 31mm. Svart läderband original, lås med Girard Perregaux logo.

Slitage. Ej funktionstestad. Band med slitage.

Muut tiedot

Enligt uppgift servad 2012.

Lähtöhinta
2 000 SEK