Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Amadé Barth

(Schweiz/Sverige, 1899-1926)
Amadé Barth
(Schweiz/Sverige, 1899-1926)

AMADÉ BARTH, Olja på uppfodrad duk, signerad.

Självporträtt. Utfört i Possitano 1921. 45 x 37 cm.

Repor, slitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK