Emil Nordberger

(Ruotsi, 1889-1942)
Emil Nordberger
(Ruotsi, 1889-1942)

EMIL NORDBERGER, olja på pannå, signerad och daterad 1927.

Sjöfåglar vid kustklippor. 41 x 47 cm.

Repor. Sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK