OKÄND KONSTNÄR, olja på duk. Signerad a tergo H Hopkins.

Mor med barn. Ca 110 x 80 cm.

Lagning. Hål. Ytsmuts. Eftermörknade retuscher.

Lähtöhinta
4 000 SEK