535591

HÄNGE, sterlingsilver med slipad sten, stämplad PER-D, Göteborg. Vikt 37,8 g.

Hänge med höjd 7,5 cm. Kedja med längd ca 70 cm. Vikt 37,8 g för både hänge samt kedja.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK