535776

PARTI GULD SAMT ARMBANDSUR, 4 delar, dam, Omega, Seamaster, quartz, 18k guld. Vikt (exkl klocka) 17g.

Datum, safirglas, diameter 23mm. Flexband. 3 halskedjor bla Bismarcklänk, doserad, längd 43cm, hänge med vit sten.

Slitage. Nagg. Gravyr. Ej funktionstestad. Skador.

Lähtöhinta
3 500 SEK