Kellot
535953

ARMBANDSUR, 18 k guld, Requena, 1900-talets mitt.

Urtavla med stavindex. Fasettslipat safirglas. Diameter 17 mm. Armband av doublé.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Glas med repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK