536691

TEKÖK, koppar och mässing, 1800-tal.

Kvadratisk fot med fyra kulfötter. Pärlstavsdekor. Två hänklar. Höjd 39cm.

Bruksslitage. Repor. Bucklor. Anlöpningar. Rost

Lähtöhinta
3 000 SEK