537

Eric Detthow

(Ruotsi, 1888-1952)
Detthow, eric. olja på pannå, sign.

DETTHOW, ERIC. Olja på pannå, sign.

Landskap. 34x55.

Rispor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK