Kellot
53711

VÄGGPENDYL. Sengustaviansk. Beurling, Stockholm (1783-1806).

Förgylld. Krönande medaljong med rosett och lagerblad, flankerande ormar, nedtill lagergirlang. H 83.

Smärre dekorskador/lagningar.

Lähtöhinta
8 000 SEK