Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

John Milne Donald

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1819-1866)
John Milne Donald

JOHN MILNE DONALD, tillskriven, olja på pannå. Otydligt signerad.

Landskap med hus. 24 x 38 cm.

Fläckar och ytsmuts.

Lähtöhinta
2 000 SEK