Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

VÄGGPLÅTAR, 1 par, bronserat gjutgods, barockstil, omkring år 1900.

Dekor av hjärtan och bladverk. Lösa hållare för två ljus. Längd 63 cm.

Slitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK