Lior Ron

(Israel, Syntymävuosi 1971)
Lior Ron
(Israel, Syntymävuosi 1971)

RON LIOR, färgseriegrafi, signerad och numrerad 61/250.

Liggande kvinna. Bladstorlek ca 55 x 85 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet