Gustaf Rydberg

(Ruotsi, 1835-1933)
Gustaf Rydberg
(Ruotsi, 1835-1933)

GUSTAF RYDBERG, tillskriven, akvarell, signerad.

Visby ringmur. "Norderport och Långa Lisa". Ca 13x22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Muut tiedot

Långa Lisa är ringmurens högsta torn med sex våningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK