541746

HERRARMBANDSUR. 18 k guld. Populär 17 Rubis Incabloc Antimagnetic.

Manuell. Ljus urtavla med guldfärgade siffror, diam ca 34 mm. Elastiskt förgyllt armband, omkrets tot ca 16,5 cm.

Repor på boett samt glas. Ej funktionstestad. Smärre anlöpningar. Armband med slitage, smuts.

Lähtöhinta
2 000 SEK