MENYHÅLLARE, 4 st, pläter, regencystil, England, 1800-/1900-tal.

Räfflade pelare på kvadratiska fotplattor, dekor av palmetter. Höjd 41 - 46 cm.

Bruksslitage. Bucklor. Repor. Två hållare går ej att rubba.

Lähtöhinta
2 000 SEK