Art Déco

Art Déco

SOFFA, art deco, 1930-tal.

Bonad björk. Rundade hörn, skuren dekor längsmed. Sits med underliggande förvaring, lösa dynor, baksida med förvaring i form av två fack och hyllplan. Bredd ca 198, djup ca 104 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, märken. Skada i tyg.

Lähtöhinta
4 000 SEK