542591

VÄGGPENDYL. Louis XVI-stil, D. F. Dubois, Paris, Frankrike. Omkring sekelskiftet 1900.

Förgylld. Ljus urtavla med romerska siffror. Dekor av bland annat girlanger samt krönande urna. Höjd ca 68 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och märken. Skador samt mindre renovering och komplettering. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK