Mike & Doug Starn (Starn Twins)

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1961)

MIKE & DOUG STARN (STARN TWINS), archival pigment print, signerad, numrerad 312/500.

"Alleverythingthatisyou sno6_005" Bladstrl. 20x20.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet