Muut
544368

BORDSKANON, brons, Svensk Metallkonst AB, Karlskrona, 1900-talets andra hälft.

Med lavett och laddstake. Kanon med Karl XII monogram. Total längd 77 cm.

Mindre slitage. Någon repa.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?