Feodor Antonovich Moller

(Venäjän federaatio, 1812-1874)
Feodor Antonovich Moller

FEODOR ANTONOVICH MOLLER, kopia efter, olja på duk, ej signerad.

"The kiss". 59 X 67

Uppfodrad på duk. Retuscher. Krackeleringar. Lagningar.

Lähtöhinta
8 000 SEK