544546

SKRIVMASKIN Remington samt RÄKNEMASKIN, Aktiebolaget Original-Odhner Göteborg.

Remington, svartlackerad. Märkt "Made at Ilion, New York, USA"Längd ca 39 cm.
RÄKNEMASKIN, Aktiebolaget Original-Odhner Göteborg. Längd ca 30 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK