Muut
545967

FÅGELHOLK, troligen England, 1900-talets första hälft.

Trären. Snedställt tak. Längd 58, bredd 32, höjd 72 cm.

Färgbortfall och slitage. Smärre sprickor.

Lähtöhinta
1 800 SEK