547020

PELARHÖGTALARE, ett par, SINUS, industri, 1960-tal.

Sinus, modell PM 7300. Lackerad och delvis förzinkad järnplåt. På benställning. Förlängningssladdar medföljer. Total höjd ca 100 cm.

Slitage. Märken. Färgsläpp på benställning. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK