Axel Kleimer

(Ruotsi, 1881-1945)
Axel Kleimer
(Ruotsi, 1881-1945)

AXEL KLEIMER, olja på pannå, signerad och daterad 1923.

"Drottningtorget", Malmö. 14 x 18 cm.

Obetydlig ytsmuts.

Alkuperä - Provenienssi

Karl Gustav Edmans samlingar, Malmö.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS