547296

JORDGLOB, Räth Politiska Jordglob, 1900-talets tredje kvartal

Rund fotplatta av trä. Höjd ca 44 cm.

Ytslitage,repor, bortskavt papper, belysningen ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK