VASER, ett par, Republik, Kina.

Lackarbete med skuren dekor av blommor. Balusterformad. Invändigt porslin. Höjd 33 cm.

Slitage. Nagg/mindre skador på lackarbetet.

Lähtöhinta
8 000 SEK