Muut
547874

MATSALSMÖBEL, 7 delar, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Bord med en iläggsskiva à 50 cm, 2 karmstolar och 4 stolar. Bordet delbart med två pelarben längd 160, bredd 96 och höjd 74 cm.

Slitage. Skadad fanér, fanérbortfall. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK