Muut Muut
548
KUNGLIGA PORTRÄTTFOTOGRAFIER, 6 st.
Kungliga portrÄttfotografier, 6 st.

1930-tal. Inramade. Handsignerade och preprint, Kronprinsparet Gustav Adolf och Louise, Prinsparet Gutav Adolf och Sibylla, Kronprinsessan Ingrid av Danmark. H 24-32.

Missfärgningar, hål, beskurna.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK