P.H Janowitz

(Saksa)
P.H Janowitz
(Saksa)

P.H JANOWITZ, akvarell, signerad.

Vårlandskap med björkar. 47 x 63 cm.

Någon smärre repa. Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK