Jacob Jacobsz de Wet

(Holland, 1640-1697)
Jacob Jacobsz de Wet
(Holland, 1640-1697)

JACOB JACOBSZ DE WET, hans krets. Olja på pannå.

Salome med Johannes Döparens huvud. 62x83.

För åldern sedvanligt ytsmuts o slitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK