Kellot
549748

ARMBANDSUR, herr, 18k guld, Omega, 1970-tal, manuell. Vikt ca44g.

Diameter 34mm. Armband, X-länk 18 k guld svenska stämplar 1971, längd 19cm.

Repor. Slitage. Ej funktionstestad. Urtavla med anlöpning.

Lähtöhinta
7 500 SEK