Robert Thegerström

(Ruotsi, 1857-1919)
Robert Thegerström
(Ruotsi, 1857-1919)

ROBERT THEGERSTRÖM, kol på papper, ej signerad.

Liggande modell. Dagmått 35 x 56.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Obetydliga fuktfläckar.

Alkuperä - Provenienssi

I familjen Thegerströms ägo till 2014

Lähtöhinta
6 000 SEK